משלוח חינם בהזמנה מעל 250 ש"ח

מוצרי טיפוח טבעיים

girl-2436545_640

החזרה לטבע והחיפוש אחר מוצרים שמיוצרים מחומרים טבעיים, חדרה גם לתחום הטיפוח והקוסמטיקה, ויותר ויותר אנשים כיום מעדיפים לוותר על מוצרי קוסמטיקה קונבנציונליים, ובוחרים לרכוש מוצרי קוסמטיקה טבעית. עשורים האחרונים הלכה וגברה מודעות הציבור לנזקים השונים שיוצרים חומרי הגלם בהם משתמשים בתעשיית הקוסמטיקה הקונבנציונלית, ובהתאמה לכך עלתה המודעות לתחום הקוסמטיקה הטבעית ולתועלותיו הרבות.

קוסמטיקה טבעית מהווה כיום קוסמטיקה מקצועית ומפותחת, שמאגדת בתוכה שפע של תכשירים ומוצרים המיוצרים ממרכיבים טבעיים, כדוגמת: חמאת השיאה, חמאת קוקוס, שמן אובליפיחה, רימונים ועוד ועוד. מוצרים אלו מפותחים ומיוצרים על בסיס עקרונות הכימיה, ההומיאופתיה והארומתרפיה, והם מכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים מהטבע באיכות גבוהה ביותר.

הידעת?

לצערנו, מחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות גילו כי רבים מהמוצרים המיוצרים בקוסמטיקה הקונבנציונלית מכילים חומרים החשודים כמזיקים לאדם או לסביבה ובכלל זה תוצרי לוואי של נפט, אלומיניום, חומרי ריח סינטטיים, חומרים משמרים, אלכוהול, שומן בעלי חיים ועוד צרות אחרות. מיותר לציין כי החומרים הללו, בשימוש ממושך, עשויים לגרום לנזק בלתי הפיך לעור שלנו ואף ליצור בעיות שונות בגוף כמו גירויי עור, יובש, אלרגיות ומגרנות. לכן בבואכם להשתמש בקרם או בתכשיר כלשהו חשוב עד מאד לקרוא את התויות ולשים לב לרכיבים ממנו הוא יוצר.

סף לחומרים המזיקים, מרבית ממוצרי הקוסמטיקה הקונבנציונליים מכילים לא פחות מכ- 75% מים. המים כידוע אינם מהווים חומרים פעילים בקרם, הם אינם מטפלים בעור וכלל לא חודרים אליו ולכן יש צורך בהוספה של חומרים משמרים וסינטטיים לאותם מוצרים כדי לשפר את ספיגתם ויעילותם. הקרמים הטבעיים, לעומת זאת, המורכבים בעיקר מחומרים ומשמנים טבעיים כמו חמאת שיאה, שמן האובליפיחה, וחמאת קוקוס נספגים ביעילות רבה בעור, ולכן מספיקה כמות קטנה בלבד מהם בכדי להגיע לתוצאה מקסימאלית. מוצרי טיפוח טבעיים אם כך,מבטיחים גם חסכון משמעותי בכיס, וזאת כאמור, משום שתדירות השימוש הנדרשת במוצרים אלו היא נמוכה יותר. תדירות השימוש הנדרשת במוצרים הטבעיים כדי להגיע למראה עור רענן ובריא עומדת על פעם ביומיים- שלושה בלבד, וזאת בניגוד לתדירות השימוש הנדרשת במוצרי הטיפוח הקונבנציונליים העומדת על ממוצע של פעמיים ביום.

אם יצא לכם פעם לקרוא את רשימת המרכיבים המופיעה על גבי מוצרי הקוסמטיקה הקונבנציונליים המשווקים ברחבי הארץ ונתקלתם ברכיב ששמו Stearic acid ולא הבנתם מה משמעו, נספר לכם שמדובר בלא פחות משומן חזיר. לא נעים לשמוע, אבל זו עובדה שרירה וקיימת. תעשיית הקוסמטיקה הטבעית, כחלק מתפיסתה האידיאולוגית, לעולם לא תבסס את מוצריה על חומרים המופקים מחיות. אז בפעם הבאה שאתם זקוקים לקרם לחות לפנים, למסכה, למשחות, למוצרי קוסמטיקה להריון או לתינוק, ואפילו לתכשיר דוחה יתושים, זכרו שתוכלו למצוא אותם בשפע ובאיכות מעולה.

Facebook
Email
LinkedIn
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עגלת קניות