סנסי-טבע קוסמטיקה טבעיתסנסי-טבע מומחי קוסמטיקה טבעית
ברירת-מחדל  |  English  |  Russian  |  

עגלת קניות מוצרים ב: סל הקניות שלך

האתר מאובטח


 

תרסיס לפי שיטתו של ד"ר סימונס

דף הבית >> תוספי תזונה לפיגורה הנכונה >> תרסיס לפי שיטתו של ד"ר סימונס

תרסיס לפי שיטתו של ד"ר סימונס
מחיר: 249.90 ₪
דמי משלוח: 19.00 ₪
זמן אספקה: 7
כמות:
תרסיס לפי שיטתו של ד"ר סימונס
לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף

חדש! התרסיס שכבש את המדינה, היחיד שעומד בכל דרישות משרד הבריאות – המוצר הינו מקורי והשיטה היא על פי מחקרו של ד"ר אלברט סימונס.

התרסיס על בסיס אצות ים: מיוצר על בסיס טבעי , פרי פיתוח א.מ.ב מעבדות למוצרי מרפא וחברת סנסי-טבע בריאות וטבע, והוא החלק החשוב בשיטת הדיאטה של דוקטור אלברט סימונס, טיפות מיוחדות טבעיות ללא הורמון, השיטה על בסיס מחקרו ד"ר סימונס שורפת שומנים בגוף, וגם מרגיעה את הקיבה בעת רעב.

שיטת ד"ר סיימונס:
השיטה שמקורה במחקר מבוסס של הדוקטור, על אישה בהריון שגם אם היא לא תאכל כמעט כלום, העובר שלה ימשיך להתפתח ולגדול, וזאת כתוצאה מהורמון הריון HCG שתפקידו לשמור על בריאותו של העובר בזמנים שבהם לא בא אוכל לפי האם, ההורמון מפרק את השומנים שבאישה ומעביר אותם לעובר.

משרד הבריאות:
משרד הבריאות פרסם אזהרות רבות מספר פעמים אודות השימוש בהורמון הריון HCG, וכן אזהרה נוספת שלא להשתמש בדיאטות דלי קלוריות פחות מ- 500 קלוריות ביום.

בהתאם להוראות אלו, ישבו מומחי א.מ.ב מעבדות למוצרי מרפא וחברת סנסי-טבע, ופיתחו מוצר חדשני במיוחד, על בסיס צמחים טבעיים בלבד,

כמו כן החברה הוציאה חוברת הדרכה מיוחדת ומפורטת לתמיכה והכוונה בכל שלבי השימוש בתרסיס, וכל זאת בהשתדלות מרבית להיצמד לכל הוראותיו של ד"ר אלברט סימונס במחקרו הנ"ל.

כמו כן המוצר מיוצר במפעל עם אישור תקף של משרד הבריאות, ובכשרות בד"ץ

מה כוללת הערכה:
תרסיס תוסף תזונה המספיק לסבב אחד של 40 יום.
חוברת הדרכה ברורה, המלווה אתכם לאורך כל שלב ומסייעת לכם להגיע לדבר הנכון בצורה נכונה, טובה וכמובן – מהירה וסרט מטר מדידה (למעכב אחרי היקפי הגוף).

מגוון רחב של תפריטים מאוזנים, המתאימים לסוגים שונים של האוכלוסייה (צמחונים, אלרגניים וכד'), בעזרתם תוכלו להמציא את המזון המתאים לכם ביותר, ולרזות בצורה נכונה.

 

לייבסיטי - בניית אתרים