משלוח חינם בהזמנה מעל 250 ש"ח

שאלות ותשובות

סודיום לאוריל סולפאט הנקרא בלועזית SLS, זהו סבון מקציף קוסמטי בעל יכולת הסרת שומן ולכלוך מהעור והשיער. רכיב זה גורם גירוי לעור ולעיניים כאשר ריכוזו גבוה מ-2% וחומרת הגירוי עולה ככל שעולה ריכוזו. מחקרים שנערכו בראה”ב מצאו כי SLS עלולים לפגוע בזקיקי השערה להגביר נשירת שיער ולגרום להופעת פצעונים. כמו כן החומר נספג בגוף וחודר לאיברים פנימיים (כבד, ריאות ומוח) ועלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים בשימוש קבוע לאורך שנים. החומר אינו בריא לשימוש בילדים ותינוקות עקב הגירוי שהוא גורם לעור ולעיניים.
בהחלט כן. יש כיום מקציפים ביולוגיים אשר מנקים את השיער משומן ולכלוך בצורה מושלמת, כמו המקציף הביולוגי הייחודי, המצוי בשמפו אובליפיחה ללא SLS בנוסף שמפו זה מכיל את שמן האובליפיחה אשר משקם שיער פגום ומזין את השערה במהלך החפיפה, והתוצאה- גם שיער נקי וגם שיער בריא ועמיד בפני נשירה. שמפו זה מאוד מומלץ לילדים ולתינוקות.
ג’ל אלוורה והאובליפיחה פותח במיוחד להרגעת העור במצבים קלים- קשים. הוא מכיל מרכיבים טבעיים המסיעים לפעילות ביולוגית מקסימלית. אינו מכיל חומרי בישום מלאכותיים, חומרי צבע וחומרי שימור אשר עלולים לגרות עור רגיש. הוא מרגיע מאוד לאחר טיפול כימותרפי ומומלץ על ידי בכירי הרופאים.

ניתן לרכוש את המוצר בבתי מרקחת ובבתי טבע. או באתר.

בכל אריזה ישנן 30 כמוסות. מומלץ ליטול כמוסה פעם ביום וכמוסה כשעה לפני הפעילות.

אנשים הנוטלים תרופות מרשם צריכים להיועץ ברופא לפני השימוש. המוצר לא נועד לשימוש בהריון, הנקה וילדים.
Shopping Cart