סנסי-טבע קוסמטיקה טבעיתסנסי-טבע מומחי קוסמטיקה טבעית
ברירת-מחדל  |  English  |  Russian  |  

עגלת קניות מוצרים ב: סל הקניות שלך

האתר מאובטח


 

סידן 250 למציצה + D400

דף הבית >> תוספי מזון >> סידן 250 למציצה + D400

סידן 250 למציצה + D400
מחיר: 59.90 ₪
דמי משלוח: 9.00 ₪
זמן אספקה:
כמות:
לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף
סידן 250 למציצה +D400 
מדוע מומלץ לצרוך תוסף סידן?
הסידן (קלציום) הוא מרכיב חיוני להתפתחות ולתפקוד תקין. ראשית הוא מינרל עיקרי וצריכה מספקת שלו חיונית בשנות הגדילה וההתבגרות במהלך החיים. כדי לעמוד במכלול משימות אלו נדרשת שמירה על ריכוז קבוע ויציב של הסידן בדם. כאשר נוצר חוסר או כאשר אין מספיק צריכה של סידן מהמזון נטילת תוסף הסידן תסייע לשמור על קצובת הסידן היומית המומלצת.
למי מומלץ לצרוך תוסף סידן?
צריכת תוסף סידן מומלצת בין השאר לנשים בגיל המעבר, מאחר ועם הגיל היכולת של הגוף לספוג סידן הולכת ופוחתת. כמו כן, צריכת התוסף מומלצת לאנשים שאינם צורכים מוצרי חלב, או למי שהרופא ממליץ על כך.
 
לאנשים שאינם צורכים מוצרי חלב, או לאנשים שבמעקב או טיפול רפואי יש להיתייעץ עם הרופא. במידה ונוטלים 2 טבליות, מומלץ לקחת כל טבלייה בארוחה נפרדת, אחת אחרי ארוחת הצהרים ואחת אחרי ארוחת הערב.
על פי הספרות המקצועית ולמעט במקרים המצוינים בה, שיעורי הספיגה של קלציום קרבונט וקלציום ציטארט דומים, כאשר נלקחים עם המזון
חשוב מאוד ליטול גם ויטמין D, המשמש לספיגת הסידן. ייצורו של הוויטמין   Dמותנה בחשיפה לשמש, אך למרות שאנו חיים בארץ שטופת שמש, מחקרים מראים שאחוז ניכר מהאוכלוסייה בישראל סובלת ממחסור בויטמין D  ולכן מי שאינו נחשף מספיק לשמש זקוק לתוספת ויטמין D על מנת לספק את הכמות היומית המומלצת של 800-600 יחידות בינלאומיות.

אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה סובלים ממחסור בויטמין D והסיבות לכך שונות, וביניהן:
  • יכולת לייצר ויטמין D פוחתת עם הגיל
  • הימנעות מחשיפה לשמש ו/או שימוש בקרם הגנה
  • אוכלוסיה בעלת גוון עור כהה, מייצרת פחות ויטמין D.
  • מגזר חרדי וערבי, מתכסים בבגדים ארוכים ואינם נחשפים לשמש.
כשר למהדרין –בד"ץ הרב רובין
לייבסיטי - בניית אתרים