סנסי-טבע קוסמטיקה טבעיתסנסי-טבע מומחי קוסמטיקה טבעית
ברירת-מחדל  |  English  |  Russian  |  

עגלת קניות מוצרים ב: סל הקניות שלך

האתר מאובטח


 

מוצרי קוסמטיקה טבעיים

דף הבית >> מאמרים >> מוצרי קוסמטיקה טבעיים

מי מאיתנו אינו נכנס לחנויות הפארם השונות, ניגש אל מדפי הפרפומריה ומניח ללא היסוס בסל הקניות שלל מוצרי קוסמטיקה שימושיים כמו שמפו, סבון רחצה, קרם הזנה וכיוצא בזה.

מבט נוסף והסתכלות מעמיקה יותר על תוויות המוצרים, תמנע מכם לרכוש את המוצרים הללו כל כך בקלות ותפגיש אתכם עם מציאות עגומה המציעה מגוון רחב של מוצרים קוסמטיים המכילים בתוכם מרכיבים מזיקים לגוף.

הידעתם כי על לא מעט ממוצרי הקוסמטיקה המשווקים היום מתנוססות אזהרות מטרידות כמו "עשוי לגרום להפרעות הורמונאליות" או "עשוי להכיל חומרים וחומרים מלאכותיים וסינטטיים אחרים?

ג'ונגל של כימקלים

אך, לצערנו מוצרי הקוסמטיקה התעשייתית כיום הם תערובת של כימיקלים שונים, שעשויים ליצור נזקים בלתי הפיכים לעורנו ולגופנו.

לק מחזק ציפורניים

לק מחזק ציפורניים

ג'ל / רול און ציטרונלה-עופ תוש

ג'ל / רול און ציטרונלה-עופ תוש

קלנדולה קרם פנים לילדים

קלנדולה קרם פנים לילדים
שלא בדומה לתעשיית המזון והתרופות, הרבה מהמוצרים הקוסמטיים הנמכרים כיום אינם עוברים ביקורת של גוף בקרה כלשהו הדורש עמידה בסטנדרטים בסיסיים בטיחותיים.

כצרכנים איננו ערים לכל האזהרות הללו ואנו מעדיפים להסתפק בהרחת הקרם ומרקמו, ולא מגלים צרכנות מודעת יותר. זה הזמן ליצור את השינוי ולבחור במוצרי קוסמטיקה טבעית או במוצרי טיפוח טבעיים שמרכיביהם כוללים חומרים טבעיים בלבד ויעילותם גבוהה יותר.

ליהנות מפירות הטבע

במשך אלפי שנים אנשים צרכו, השתמשו ונמרחו במוצרי קוסמטיקה טבעיים המורכבים מחומרים שמציעה לנו אמא אדמה.
השימוש בכימיקלים וכניסתן לתעשיית הקוסמטיקה הוא המצאה חדשה יחסית. למרבה המזל בשנים האחרונות חלה התעוררות בציבור ובהתאם למגמה ההולכת וגוברת לרכוש מוצרים אורגניים וטבעיים לצרכי תזונה ובריאות, אנשים רבים החלו להחליף את מוצרי הקוסמטיקה התעשייתיים שלהם במוצרי קוסמטיקה טבעית או במוצרי קוסמטיקה אורגנית.

מוצרי קוסמטיקה טבעיים מכילים בתוכם חומרים טבעיים ובריאותיים לעור ובהם ויטמינים, מינרלים, צמחי מרפא ושמנים שונים כמו שמן זית, שמן אובליפיחה, חוחובה ועוד. תהליך הנטישה של מוצרי קוסמטיקה קונבנציונאליים, לטובת מוצרים טבעיים ואורגניים, הוא ודאי אינו פשוט ומצריך שינוי בהרגלים הבסיסיים ביותר שלנו, אך אם הוא נעשה בהדרגה ובאופן מושכל, הוא ישתלם לבסוף.

פחות תחזוקה יותר רעננות

לחומרים הטבעיים והאורגניים סגולות טבעיות רבות לטיפוח העור, ועל כן מספיק טיפול נכון פעם לשבוע ושילוב מאוזן של מוצרי קוסמטיקה טבעית ומוצרי קוסמטיקה אורגנית, כדי להבטיח בריאות טובה ומראה רענן וצעיר.

לאור המודעות הגוברת בציבור לתחום הקוסמטיקה הטבעית, אנשים רבים כבר בוחרים למשוח את גופם בקרמים העשויים מחומרים טבעיים בלבד ואף לחפוף את שערם בעזרת אחד ממוצרי השמפו הטבעיים. ומה לגבי טיפולי פנים אתם שואלים? אז אכן הבשורה הגיעה גם לתחום זה.
טיפולי פנים טבעיים הם למעשה טיפולים שמשלבים חומרים ומרכיבים טבעיים לקוסמטיקה והם כוללים טיפול הזנה במסכות חמר, משיחת עור הפנים במסכות צמחים והזנת העור בחומרי לחות והזנה. טיפולי פנים טבעיים מנקים ומזינים את העור ומגבירים את זרימת הדם לאזור ובתוך כך הם הוכחו כיעילים במיוחד בעיכוב תהליך ההזדקנות של עור הפנים.

לייבסיטי - בניית אתרים