סנסי-טבע קוסמטיקה טבעיתסנסי-טבע מומחי קוסמטיקה טבעית
ברירת-מחדל  |  English  |  Russian  |  

עגלת קניות מוצרים ב: סל הקניות שלך

האתר מאובטח


 

כמוסות אלורה ליציאות

דף הבית >> תוספי מזון >> כמוסות אלורה ליציאות

כמוסות אלורה ליציאות
מחיר: 79.90 ₪
דמי משלוח: 9.00 ₪
זמן אספקה: 14
כמות:
כמוסות אלורה ליציאות
לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף
אלוה
 
עצירות מהי? כ 40% מהאוכלוסייה מתמודדים עם תופעת העצירות, המתאפיינת בד"כ ב3 מצבים: פחות מ3 יציאות בשבוע, יציאות הדורשות מאמץ ויציאות קשות ויבשות. חשוב לדעת כי במקרים רבים, שינוי תזונתי, הכולל גם שינוי באורח החיים, יכול לסייע בהפחתת העצירות והתופעות המלוות לה.
אוכל למחשבה- המזון התעשייתי אינו מכיל די סיבים תזונתיים החיוניים לתהליך העיכול. בשל היותה של מערכת העיכול מערכת שרירים, גם מתחים ולחצים המאפיינים את חיינו, יוצרים פגיעה בתהליך העיכול הבריא. גם היחלשות שרירים הנובעת מהעלייה בגיל עלולה להחליש גם את שרירי דרכי העיכול ולגרום גם לעצירות כרונית ומתמשכת. בנוסף, שתייה לא מספקת, תרופות שונות וחוסר פעילות גופנית, תורמים גם הם להפרעות עיכול ולאיכות חיים ירודה יותר.
אלוה של סנסי-טבע  מכילה מרכיבים פעילים טבעיים, מצמח האלוורה. השרף החלבי שבעלי הצמח מכיל תרכובות אורגניות התורמות להמרצת הפרשות של מיצי מרה, לזירוז פעילות המעיים ולניקוי מערכת העיכול,  אינו מומלץ בתקופת ההיריון וההנקה.
הרכב:
אבקה מעלי אלוורה 600mg.
אופן שימוש:
מבוגרים: 1-2 כמוסות, לפני השינה. יש להרחיק בשעתיים מנטילה של תרופות אחרות.
תכולה: 100 כמוסות לבליעה.
אחסנה: יש לאחסן במקום קריר ויבש.
כשרות: כשר למהדרין בהשגחת הבד"צ העדה החרדית.
 
 
המלצות: במקרים של עצירות- מומלץ להעדיף מזונות מקמח מלא, פירות וירקות ולהרבות בשתייה, רצוי מים. כדאי לשלב פרוביוטיקה, לצורך השגת איזון ומערכת עיכול בריאה ועמידה יותר. במקרים של "עצירות מזדמנת" חד- פעמית, מומלץ להעדיף את סדרת לקסי-מקס פורטה.
 
תוסף תזונה
שימושים בצמח המרפא - אלוה

המרצת הפרשות מיצי מרה, לזירוז פעילות המעיים ולניקוי מערכת העיכול.מהעלים הבשרניים של זן מיוחד של צמח האלוה מפיקים שרף חלבי המשמש לרפואה. על ידי תהליך ייבוש מיוחד של מיץ זה מקבלים אבקה מרירה בעלת תכונות של מזרז פעילות מערכת העיכול, מטהר ומגדיל הפרשת מיצי כיס המרה.


אזהרה: אינו מומלץ לנטילה בתקופת הריון ולנטילה בו זמנית עם תרופות אחרות.
 
לייבסיטי - בניית אתרים