משלוח חינם בהזמנה מעל 250 ש"ח

טיפולי פנים טבעיים

plant-3368992_640

מודעות הציבור לאורח חיים בריא ו”ירוק” עלתה בצורה משמעותית בשנים האחרונות והתמורות בהרגלי הצריכה והשימוש במוצרים טבעיים, לא אחרו להגיע. אחד השינויים המשמעותיים והבולטים אשר מאפיינים את המודעות לאורח חיים בריא, הינו ההכרה כי נפש בריאה הינה חלק אינטגראלי מגוף בריא. גוף בריא הוא זה אשר נהנה מתזונה נכונה, פעילות גופנית, שתייה מרובה וכמובן, שימוש במוצרי טיפוח טבעיים.

מהם מוצרים טבעיים?

מוצרי טיפוח טבעיים מהווים חלק בלתי נפרד מהגדרתה של קוסמטיקה טבעית ו/או קוסמטיקה אורגנית. קוסמטיקה טבעית הינה שם כולל לטיפולי הטיפוח השונים: טיפולי פנים טבעיים, טיפולים מטפחים לעור הגוף, לשיער ואפילו טיפולים טבעיים לטיפוח הציפורניים. קוסמטיקה טבעית מורכבת מקשת מוצרים רחבה המתבססת על שני פרמטרים עיקריים:

  • שימוש במרכיבים שמקורם מן הטבע – מרכיבים אשר הופקו ממשאבי הטבע ללא כל מרכיב כימי כגון: תוספות חומרי ריח או צבע מלאכותיים, חומרים משמרים על בסיס פרבן,
  • PABA או פראפין. למעשה, מדובר במרכיבים המופקים ממיצוי טבעי של תמציות צמחים, פרחים ושמנים אתריים בעלי ריכוז גבוה של ויטמינים, מינרלים וחומרים אנטי אוקסידנטים המעכבים את תהליך ההזדקנות ותורמים לחידוש ושיקום העור. שמן אובליפיחה, שמן זית, שמן שקדים, קלנדולה ורוזמרין, הינם חלק קטן מרשימת השמנים הפופולאריים הנמנים על מוצרי הקוסמטיקה הטבעית.
  • מסחר הוגן – לתהליך הפקת המוצרים ישנה חשיבות רבה בהגדרתו של מוצר כמוצר טבעי. מוצרים טבעיים ייבחנו על פי קריטריונים קפדניים: מוצרים שלא נוסו על בעלי חיים, שעובדי הייצור הועסקו בתנאים ראויים ובתנאי שכר הולמים ולבסוף, שמשאבי סביבה מזהמים ומזיקים לא היו מעורבים בתהליך הייצור וההפקה.

כיצד לטפח את עור הפנים בעזרת קוסמטיקה טבעית?

טיפולי פנים נחשבו מאז ומעולם לטיפולי החובה שעל כל אישה לבצע בכדי לשמור על חיוניות עור פניה ועל מראה זוהר, מושך ובריא. גם בתחום זה, חל שינוי ניכר בתפיסה הכללית ומרבית האנשים הבינו כי השימוש היומיומי בקוסמטיקה הכימית, לאורך זמן, עלול לגרום לפגיעות ונזקים שונים כדומת אלרגיות, כוויות, הזדקנות יתר של עור הפנים, כאבי ראש ועוד. מגמת “החזרה אל טבע” מעניינת יותר ויותר נשים וגברים אשר מצאו מזור במוצרי קוסמטיקה אורגנית וטבעית נטולי חומרים כימיים.

בנוסף, טיפולי פנים טבעיים מהווים חלק מטיפול הוליסטי המשלב בין טיפול חיצוני ופנימי, גם יחד. על מנת לשמור על עור הפנים חשוב להקפיד, לצד השימוש במוצרי טיפוח טבעיים, על נטילת תוספי מזון החיוניים למערכות הגוף. תוספי מזון אלו מעניקים לגוף ולעור הפנים בפרט, את מירב החומרים להם הוא זקוק ואשר, במרבית המקרים, חסר לו. כך לדוגמה, תוסף מזון מסוג אומגה 3 יעניק לעור הפנים ולעור הגוף את הלחות והגמישות הדרושה להם וכל זאת מעבר לשאר היתרונות הבריאותיים והסגולות הרפואיות שהוא מכיל.

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Shopping Cart