סנסי-טבע קוסמטיקה טבעיתסנסי-טבע מומחי קוסמטיקה טבעית
ברירת-מחדל  |  English  |  Russian  |  

עגלת קניות מוצרים ב: סל הקניות שלך

האתר מאובטח


 

קרם פנים טבעי

דף הבית >> מאמרים >> קרם פנים טבעי

החזרה לטבע והחיפוש אחר מוצרים שמיוצרים מחומרים טבעיים, חדרה גם לתחום הטיפוח. תעשיית הקוסמטיקה והטיפוח היא תעשייה מפותחת ומתקדמת המאגדת בתוכה מאות מוצרים המבטיחים להשוות לעורנו ולגופנו מראה צעיר, רענן ומתוח. הכמיהה ליופי והמרדף אחרי מוצרים שיסייעו לנו לשמר ולשפר את מראנו הביאה לפתיחתן של חברות קוסמטיקה רבות ברחבי הארץ והעולם כולו, חברות המבטיחות להגשים לנו את החלום ולספק לנו מוצרים "מופלאים" שימנעו את הזדקנות עור הפנים והגוף.

למרבה הצער, הרבה ממוצרי הקוסמטיקה התעשייתית אינם מגשימים את ההבטחה, ואף גרוע מכך- מסבים נזקים בלתי הפיכים לעור. רבים מהמוצרים התעשייתיים הנמצאים על המדף מכילים חומרים מלאכותיים, חומרים סינטטיים ותוצרי לוואי מתעשיית הנפט, ולרוע המזל, צרכנים רבים המשתמשים בהם מדווחים על בעיות בעור כמו יובש, צריבות, אדמומיות, פריחות ואלרגיות שונות. האם שמעתם על מוצרי קוסמטיקה טבעית? המשיכו לקרוא את המאמר שלפניכם.

החזרה לטבע

עובדה זו והגברת המודעות בציבור לגבי מוצרי קוסמטיקה טבעיים, הביאה להתעוררותה ולהתפתחותה של תעשייה מתקדמת ומשוכללת לא פחות המכונה קוסמטיקה טבעית. כיום ניתן למצוא מוצרי קוסמטיקה טבעיים, על כל צורותיהם, בחנויות מובחרות ברחבי הארץ. מוצרי קוסמטיקה טבעית מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד, הכוללים שמנים אתריים ושמנים צמחיים כמו: שמן אובליפיחה, שמן חוחובה ועוד.

להיות צעיר לנצח

מי לא רוצה לשמור על מראה נעוריו, למנוע את הזדקנות עור הפנים ולעכב התפתחות של קמטים וכתמים? רבים מוכנים להוציא מכיסם מאות ואלפי שקלים בחודש למען מטרה זו, אם ברכישה של מוצרים קוסמטיים שונים, ואם בביצוע של ניתוחים קוסמטיים והזרקות. ולכן, לא בכדי אחד מהמוצרים הטבעיים היותר מבוקשים כיום הוא קרם הפנים הטבעי. קרם זה הוא לרוב קרם עשיר בוויטמינים ובמינרלים והוא כולל בתוכו מגוון רחב של שמנים שונים המסייעים למניעת קמטים, לשיקום ולטיפוח העור. לקוחות שרכשו קרם פנים טבעי מדווחים על שיפור ניכר במראה עור הפנים ועל העלמות או הפחתה של תופעות של יובש ואדמומיות. עוד הם מדווחים על יעילות וספיגה גבוהה יותר בעור וזאת משום שהמוצר הטבעי מכיל בתוכו שלל מרכיבים מסיסים ונספגים שמסייעים להחדרתו לעור.

בניגוד לאמור לעיל, קרם פנים או בכלל מוצרי טיפוח המיוצרים בתעשיית הקוסמטיקה הקונבנציונלית כוללים מגוון רחב של מרכיבים מלאכותיים. גם חומרים המופקים מחיות, כמו למשל, שומן חזיר, מהווים לא פעם מרכיבים מרכזיים במוצרי הקוסמטיקה התעשייתית. מוצרים אלה כוללים גם כמות בלתי מבוטלת של מים המחייבת את הלקוח במריחת כמות בלתי מבוטלת בכדי להשיג את התוצאה הרצויה. לא כך הדבר כשמדובר במוצרי קוסמטיקה טבעית. מקור המרכיבים במוצרים אלו לעולם אינו מן החי. לכן, בפעם הבאה שאתם מעוניינים לרכוש קרם פנים, מסכה או משחה זכרו לפנות לחנויות הקוסמטיקה הטבעית ולרכוש מוצרי קוסמטיקה טבעיים ואיכותיים.

לייבסיטי - בניית אתרים