סנסי-טבע קוסמטיקה טבעיתסנסי-טבע מומחי קוסמטיקה טבעית
ברירת-מחדל  |  English  |  Russian  |  

עגלת קניות מוצרים ב: סל הקניות שלך

האתר מאובטח


 

קוסמטיקה מקצועית

דף הבית >> מאמרים >> קוסמטיקה מקצועית

על אף העובדה שהקוסמטיקה הטבעית חדרה למדינות העולם המערבי רק בשנים האחרונות, היא נמצאת בשימוש כבר אלפי שנים. עדויות להופעתה של קוסמטיקה טבעית נראו כבר בראשיתה של העולם הקדום במצרים העתיקה, כאשר אנשי אותה תקופה גילו את תכונותיהם וסגולותיהם של תוצרי הטבע השונים ונהגו להפיק מהם שמנים ובשמים. במרוצת השנים, תוצרי הקוסמטיקה הטבעית והטיפוח הפכו למוצרים נגישים וכיום הם משמשים לצרכי טיפול וטיפוח והם מיועדים לעור הפנים ולגוף כולו.

לק מחזק ציפורניים

לק מחזק ציפורניים

ג'ל / רול און ציטרונלה-עופ תוש

ג'ל / רול און ציטרונלה-עופ תוש

קלנדולה קרם פנים לילדים

קלנדולה קרם פנים לילדים

זה טבעי לקנות טבעי

קוסמטיקה טבעית היא קוסמטיקה מקצועית אשר מוצריה עשויים ממרכיבים טבעיים בלבד כצמחים, תמציות ארומטיות, שמנים וויטמינים. המרכיבים הטבעיים מהווים חלופה יעילה ובריאה בהרבה מהכימיקלים הסינתטיים המצויים ברבים ממוצרי הקוסמטיקה התעשייתית ותרומתם למראה העור היא כבירה. המגמה ההולכת וגוברת בציבור לצריכה של מוצרים טבעיים בלבד אינה עוצרת רק בתעשיית המזון ובתעשיית התרופות, כי אם היא הולכת ותופסת תאוצה גם בתעשיית הקוסמטיקה והטיפוח.

מוצרי קוסמטיקה טבעיים כמו קרם פנים טבעי, קרם לחות לפנים, מסכות, משחות, מוצרי קוסמטיקה להריון או תכשירים דוחי יתושים מיוצרים כיום מחומרים טבעיים. החומרים הטבעיים מהם עשויים מוצרים אלה כוללים שמן שקדים, חמאת שיאה, חמאת קוקוס, שמן אובליפיחה, שמן חוחובה, רימונים ועוד.

חומרי הגלם מהם עשויים מוצרי קוסמטיקה מקצועית טבעיים הם חומרים ואיכותיים שמסייעים לטיפול בעור יבש או פגוע ולחידוש ולשיקום תאי עור. רבים מהם מכילים חומצות שומן חיוניות, ויטמינים אנטיאוקסידנטים שמסייעים לעיכוב תהליכי הזדקנות. השמנים האתריים, שמצויים במוצרי קוסמטיקה טבעיים כוללים מולקולות חדירות ומסיסות והם בשום אופן אינם מכילים חומרים משמרים, חומרים סינטטיים, חומרים מלאכותיים או רכיבים אחרים שנחשבים למזיקים.

היזהרו מזיופים

הסגולות הרבות שמצויות במוצרי הקוסמטיקה המקצועית הטבעית ויעילותם בשיפור מראה העור ובטיפול בו אינה מוטלת בספק, אך עם זאת חשוב מאד לשים לב, בטרם תבצעו רכישה פזיזה ולא אחראית, לבדוק בקפידה את מרכיבי המוצר מהם מיוצרים המוצרים הקוסמטיים הטבעיים. חנויות רבות כיום "רוכבות" על הטרנד של הקוסמטיקה הטבעית ומציעות מוצרים שמתיימרים להיות מוצרים טבעיים.

לייבסיטי - בניית אתרים