סנסי-טבע קוסמטיקה טבעיתסנסי-טבע מומחי קוסמטיקה טבעית
ברירת-מחדל  |  English  |  Russian  |  

עגלת קניות מוצרים ב: סל הקניות שלך

האתר מאובטח


 

ניסויים

דף הבית >> ניסויים

קוסמטיקה טבעית?

מהי?

מוצרי קוסמטיקה טבעית של חברת סנסי-טבע מציעים את הטבע במלוא הדרו. אנו מפתחים ומייצרים את מוצרינו בהתבסס על מידע וניסיון רב שנים בהומיאופתיה וארומתרפיה יחד עם ידע רחב והיכרות עם עולם הכימיה ועם המחקרים העדכניים בתחומים אלו בעולם.

קרם יום אנטי איגינ'ג רימונים

קרם יום אנטי איגינ'ג רימונים

אובליפיחה-קרם פנים ליום בתוספת מיקרו קפסולות Royal

אובליפיחה-קרם פנים ליום בתוספת מיקרו קפסולות Royal

אובליפיחה-סבון פנים ללא S.L.S

אובליפיחה-סבון פנים ללא S.L.S

אובליפיחה-קרם לחות והזנה ללילה בתוספת שמן ארגן Royal

אובליפיחה-קרם לחות והזנה ללילה בתוספת שמן ארגן Royal

ג’ל אלוורה פורטה

ג’ל אלוורה פורטה

שמן אובליפיחה

שמן אובליפיחה

קרם ידיים לעור יבש סדוק ומגורה

קרם ידיים לעור יבש סדוק ומגורה

אובליפיחה-קרם רגליים בריכוז גבוה-לעור יבש סדוק ומגורה

אובליפיחה-קרם רגליים בריכוז גבוה-לעור יבש סדוק ומגורה

קוסמטיקה טבעית בריאה יותר

היום אפילו המחקרים הרפואיים כבר יודעים להגיד כמה טובים להזנה וטיפוח של העור : שמן הזית חמאת השיאה, חמאת קוקוס שמן האובליפיחה ,חוחובה,רימונים שמן השקדים ועוד שמניים טבעיים אשר תמצאו אצלנו בין המרכיבים , ועל ההשפעות החיוביות על הגוף והנפש של השמנים האתריים. במוצרי סנסי-טבע תמצאו מוצרים שמיוצרים מחומרי גלם משובחים.

בקו המוצרים של סנסי-טבע אנו נמנעים משימוש בחומרים החשודים כמזיקים לאדם או לסביבה, אנו נמנעים משימוש בתוצרי לוואי של תעשיית הנפט, חומרי ריח סינטטים, חומרים משמרים, אלומיניום, אלכוהול, שומן בע"ח, שמן דקל ועוד. תעשיית הקוסמטיקה מבוססת על חומרים המתגלים כבעייתיים לבריאות האדם בשימוש ממושך. מחקרים מדברים על כך שרכיבים במוצרי טיפוח עלולים לגרום/יוצרים גירויי עור, אסטמה של העור, יובש, מגרנות ואף גרוע מכך.

כל הקרמים אצלכם בבית מכילים כ- 75% מים (המים אינם פעילים בקרם, לא מטפלים וכלל לא חודרים לעור) יחד עם כ- 10-20% שמנים שהם החומרים הפעילים, דבר המחייב הוספת חומרים משמרים כפרבנים (המקושרים למגוון בעיות בריאות) וחומרים שמאפשרים לערבב את השמנים עם החמאות כאתילן גליקול או פוליאתילן גליקול המאפשרים ספיגה מהירה של הקרם לעור ובאותה עת גם פוגעים בו.

כך שלא תתפלאו כשלקוחות מספרות לנו לקרמים המבוססים על קוסמטיקה טבעית של חברת סנסי-טבע פתאום הן צריכות רבע מהכמות לשימוש ובגלל היעילות הגדולה שלהם והאפקטים הטיפוליים של הקרמים הן צריכות במקום לשים פעם ביום קרם, להשתמש בקרם פעם ביומיים-שלושה ולשמור על עורם במצב מצויין ומאוזן.

קוסמטיקה טבעית 100% נקיה מתוצרי חיות.

בסנסי-טבע אנו משתמשים בחומרים טבעיים ללא חומרים המופקים מחיות. האם ידעת שבחלק גדול מהקרמים אצלך על המדף המרכיב המרכזי הוא שומן חזיר? חפשי ותמצאי Stearic acid ברשימת המרכיבים המפורטת על גבי מוצרי הקוסמטיקה שלך.

פיתוח מוצרי סנסי-טבע מתבסס על טכנולוגיות מתקדמות להפקת החומרים הפעילים המצויים בצמחי מרפא ולשילובם הנכון בכל אחד מהמוצרים.

הפורמולות שפותחו על ידי צוות המחקר והפיתוח של חברת סנסי-טבע, מבוססות על מחקרים מדעיים שהוכיחו חד משמעית יעילות טיפולית בבעיות עור והגוף.

השמנים והצמחים בהם אנו משתמשים הם שמנים וצמחים איכותיים, חלקם אורגניים.

תמציות הצמחים מופקות על ידי מיצוי טבעי ונקיות מחומרי לוואי לא רצויים.

המפעלים בהם אנו מייצרים הינם מפעלים בעל תקן ISO 9000 ורשיון משרד הבריאות ועוד.

כל מוצרינו מכילים ריכוז גבוה של חומרים פעילים טבעיים באיכות הגבוהה ביותר.

מוצרי קוסמטיקה טבעית לעולם לא יעשו שימוש בחומרי צבע וריח סינטטיים, משמרים על בסיס פרבן, סודיום לאוריל/לאורט SLS

לייבסיטי - בניית אתרים